Získej exklusivní členství.
Doprava zdarma.
Pouze TOP produkty.
Kontaktuj nás.
Lávově červený LED opasek.

Od teď bude tma jen v pytli aneb silnice v noci

Proč je to v dnešní době na silnicích v noci vlastně docela krušné? Ať už se v noci jen procházite, běháte, jezdíte na kole nebo na motorce, v noci je to prostě mazec. Auta vás tak tak objíždějí a cyklisty míjejí. Kdo nemá na sobě alespoň nějaký reflexní prvek, tak může snadno přijít k úrazu nebo se stane plackou – řidiči vás nevidí a přiznejte si řidiči – vy chodce za volantem také vyhlížíte. Je to odvěká válka nervů za volantem a na chodníku. Možná si řeknete že to alespoň vyřešíte reflexním páskem – problém reflexních prvků je, že na ně musíte posvítit a nezabírají zrovna chválihodnou viditelnou plochu, to samé reflexní vesty (i když jsou rozhodně viditelnější) a pro někoho hodně zelené. Nebudeme je kritizovat – jsou lepší jak nic, i když mají své mouchy. Proto jsme ale řekli dost (tmě a těm problémům).

Budeme nosit LED opasky, které svítí nebo na řidiče blikají (v režimu světlo-tma-světlo) a to i ve 100% tmě (černočerná tma jak ji možná znáte) bez toho aby na ně někdo musel posvítit. Nevypadají zdaleka tak ošklivě jako zelená vesta a jednoduše si je zapnete kolem pasu nebo přes rameno a zářivě svítíte (bez radiace) i půl roku bez nabíjení.

Tak proč špinit ty nárazníky?

Dávejte na sebe a nárazník v noci pozor.

A dávejte pozor i na toho nejmenšího.

Infigito

Infigito LED světelný Opasek motoZde na fotografii můžeme vidět řidiče motocyklu s modrým led opaskem přes rameno. Je evidentní, že jej vidíme.

 

No comments

You must be logged in to post a comment.
Ověření dostupnosti
×
Dotaz
×

Staň se členem INFIGITO zdarma za pár vteřin

A získej:

Vyplň e-mail pro odběr slev a nebo se zaregistruj, získej kódy a staň se součástí INFIGITO.

Chci být člen

Členské benefity